Programista Front-end Developer

zlecenia it dla Nestia Media Group / Warszawa

Tagi: Programista Java Script CSS HTML frontend frontendowiec ajax

Opis stanowiska:

-współtworzenie aplikacji internetowych w ramach grupy Nestia Media Group,
-tworzenie kodu HTML/CSS na podstawie gotowych projektów layoutów
-programowanie w JavaScript (jQuery lub Prototype)
-proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju -oprogramowania internetowego i najnowszych technologii,
-analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań.
-tworzenie i testowanie prototypów,implementacja i wdrażanie aplikacji,
-prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem,
-praca w zespole programistów.

Wymagania:

-bardzo dobra znajomość HTML oraz CSS
-bardzo dobra znajomość JavaScript (Ajax, jQuery)
-minimum 2 lata doświadczenia tworzeniu warstwy front-end’u oprogramowania
-znajomość programu Photoshop
-mile widziana znajomość programu Corel Draw
-zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
-samodzielność w zakresie przydzielonych zadań
-chęć nauki i poszerzania umiejętności.

Oferujemy:

-interesującą i samodzielną pracę szybko rozwijającej się spółce,
-bliską współpracę z zespołem programistów,
-stały rozwój zawodowy,
-duży wpływ na udoskonalanie procesów budowy i rozwoju oprogramowania
-możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami,
-pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
-atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premiowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-09
Wyświetlona: 5249 razy