DYREKTOR KREATYWNY

praca it: etat dla K2 Internet / Warszawa

K2 istnieje od 11 lat i jest niekwestionowanym liderem branży interaktywnej w Polsce. Pracujemy dla największych firm: Coca-Cola, IKEA, Michelin, Nokia, Volvo i wielu innych. Nasze rozwiązania e-marketingowe łączą w sobie skuteczne strategie z wielokrotnie nagradzaną kreacją i solidną technologią najlepszych światowych dostawców.

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Stworzysz team razem z naszymi Art Director’ami i razem będziecie tworzyć i inspirować najlepsze pomysły na marketing i reklamę w sieci.

Nasze wymagania:

Doświadczenie w dziale kreatywnym agencji reklamowej lub interaktywnej

Wybujała kreatywność i umiejętność godzenia jej z celami marketingowymi

„Czucie Internetu” i pasja do nowych mediów

Umiejętność wprowadzania twórczej atmosfery pracy i inspirowania zespołu

Udokumentowane osiągnięcia kreatywne w przynajmniej jednym obszarów:copywriting, grafika, Internet, film, …

Zadania dla Ciebie:

Kreowanie i inspirowanie koncepcji projektów agencji

Wsparcie działów Obsługi, Studia, New business’u oraz Konsultingu w twórczym planowaniu i realizowaniu strategii marketingowych

Nadzorowanie projektów od strony kreacji

Oferujemy:

Pozbawiona rutyny i twórcza praca nad projektami dla największych międzynarodowych firm

Szansa wykazania się kreatywnością i zdobycia doświadczenia w niezwykle innowacyjnej branży

Przyjazna atmosfera w młodym, dynamicznym, interdyscyplinarnym zespół

Jasna ścieżka kariery i długofalowe zatrudnienie w firmie będącej liderem branży interaktywnej

I fura innych korzyści

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-07-07
Wyświetlona: 6169 razy