Praktykant / Praktykantka w Zespole Rekrutacji i Rozwoju

praca it: etat dla Gemius SA / Warszawa

Tagi: praktyki rekrutacja szkolenia rozwój

Program Praktyk Letnich 2012 (lipiec-wrzesień)

Osoba przyjęta na praktyki dołączy do jednego z zespołów Działu Personalnego tj. Zespołu Rekrutacji i Rozwoju zajmującego się działaniami związanymi m.in. z rekrutacją nowych pracowników, szkoleniami pracowniczymi, współpracą ze środowiskiem studenckim i organizacją praktyk studenckich.

Zadania praktykanta / praktykantki

-współpraca przy prowadzonych projektach rekrutacyjnych (m.in. przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych, zamieszczanie ich na stronie firmowej i w zewnętrznej aplikacji, umawianie kandydatów na spotkania, współudział w spotkaniach),
-współpraca ze środowiskiem studenckim (m.in. zamieszczanie ofert w Biurach Karier, pomoc w organizacji spotkań na uczelniach wyższych i innych przedsięwzięciach studenckich typu Targi Pracy),
-wsparcie w organizacji szkoleń wewnętrznych,
-wsparcie w bieżących pracach zespołu.

Oczekiwania względem kandydatów

-student / studentka (preferowane nauki społeczne),
-zainteresowanie zagadnieniami z zakresu ZZL, w tym Employer Branding,
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
-bardzo dobra znajomość MS Office,
-sumienność i dokładność.

Oferujemy

-nieodpłatne 3-miesięczne praktyki,
-uczestnictwo w realnych i ciekawych zadaniach,
-możliwość zdobycia szerokiej wiedzy i praktycznego doświadczenia w jednej z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm badawczych,
-nieformalną i przyjazną atmosferę pracy.

Proces rekrutacji

Rekrutacja rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych. Kolejny etap to rozmowa kwalifikacyjna, która jest podstawą do otrzymania jako następny etap zadania rekrutacyjnego. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, podczas której omówione zostaną szczegóły współpracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-11
Wyświetlona: 5838 razy