Kierownik Zespołu Administratorów IT

praca it: etat dla AdOcean / Warszawa

Tagi: projekty IT zarządzanie kierowanie LAN/WAN Linux

Zadania przyszłego pracownika

-zarządzanie Zespołem Administratorów
-definiowanie zadań i celów dla zespołu oraz monitorowanie przebiegu prac
-dokumentowanie i raportowanie postępów w realizacji zadań
-wyznaczanie kierunków rozwoju i ich realizacja
-współudział w pracach zespołu
-współpraca z klientami wewnętrznymi m.in Działami IT

Oczekiwania wobec kandydatów

-doświadczenie w prowadzeniu projektów IT
-min. 2 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem specjalistów IT
-umiejętność planowania, wyznaczania priorytetów i delegowania zadań
-dobra organizacja pracy własnej i zespołu
-wysokie zdolności interpersonalne
-znajomość zagadnień sieci LAN/WAN
-doświadczenie w administracji produkcyjnymi serwerami opartymi o system Linux® i Unix®
-znajomość rozwiązań wirtualizacji serwerów (Xen, KVM, VMWare),
-znajomość relacyjnych baz danych, w tym administracja MySQL, PostgreSQL,
-znajomość konfiguracji usług: WWW, DNS, SMTP, POP3, IMAP, SMB, FTP, LDAP, itp
-praktyczna znajomość języków skryptowych
-znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy

-udział w rozwijaniu bazy technologicznej, na którą składają się serwery w Polsce i krajach Europy Środkowej
-możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań
-możliwość współtworzenia sukcesu nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmy badawczej,ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
-możliwość rozwoju zawodowego

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Kolejny etap to rozwiązanie przez kandydatów rekrutacyjnego zadania, które ocenione będzie przez przyszłych przełożonych. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, gdzie omawiane będą szczegóły współpracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-11
Wyświetlona: 6054 razy