Specjalista ds. SEO i SEM

praca it: etat dla Janmedia Interactive / Wrocław

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. pozycjonowania i marketingu w wyszukiwarkach. Z nami staniesz się ekspertem SEO/SEM.

Wymagania:

  • systematyczność, dokładność, entuzjazm i zainteresowanie Internetem
  • znajomość sposobów indeksowania i określania pozycji na listach wyników polskich i globalnych wyszukiwarek
  • znajomość składni kodu HTML i jego wpływu na wyniki wyszukiwania
  • znajomość narzędzia Google Analytics
  • umiejętność analizy wyników
  • kreatywność
  • znajomość j. angielskiego

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w pozycjonowaniu poparte wcześniejszymi pracami
  • certyfikat Adwords Qualified Individual
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych Yahoo!, OnetBoksy, NetSprint
  • umiejętność tworzenia tekstów promocyjnych na potrzeby pozycjonowania
  • znajomość narzędzi wspomagających optymalizację

Zakres obowiązków:

  • tworzenie kampanii promocyjnych w serwisach wyszukiwawczych (analiza serwisu i konkurencji, dobór słów kluczowych, dobór strategii pozycjonowania)
  • promocja witryn w popularnych wyszukiwarkach (Google, Yahoo!, MSN, Onet)
  • prowadzenie kampanii PPC (Google, Yahoo!, Onet)
  • analiza bieżących wyników

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • dużą odpowiedzialność i samodzielność w prowadzonych działaniach
  • możliwość dokształcania i doskonalenia warsztatu pracy
  • motywacyjny system wynagrodzeń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-07-10
Wyświetlona: 4596 razy