Programista / Warszawa

praca it: etat dla Adecco Poland Sp z. o.o. / Warszawa

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Programista
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
- Rozwijanie aktualnie realizowanych projektów,
- Obsługa bieżących zleceń,
- Opracowywanie nowych rozwiązań,
- Budowa rozwiązań do analizy danych i raportowania.

 Wymagania:
- Min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnym tworzeniu oprogramowania w technologii .NET, FoxPro,
- Dobra znajomość technologii .NET Framework 3.5 (C#),
- Dobra znajomość języka C# i środowiska MS Visual Studio 6.0 oraz 2008,
- Dobra znajomość relacyjnych baz danych MSSQL 2005/2008, PostgreSQL, MySQL,
- Znajomość narzędzi Crystal Reports oraz Microsoft Reporting Services,
- Zdolność analitycznego myślenia,
- Umiejętność priorytetyzowania zadań,
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Mile widziana znajomość XML, języka Java i SQL, PL/SQL, HTML, CSS, JavaScript.

Oferujemy:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Umowę o pracę,
- Dodatkowe narzędzia pracy,
- Możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-15
Wyświetlona: 4799 razy