Administrator Serwerów Aplikacyjnych

praca it: etat dla Cyclad Polska Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: administrator serwerów

Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko Administrator Serwerów Aplikacyjnych do Katowic.

Główne zadania na tym stanowisku to:
- Konfiguracja i utrzymanie kluczowych aplikacji firmy,
- Rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów z obszaru infrastruktury IT,
- Wsparcie innych użytkowników infrastruktury IT,
- Współpraca z programistami, analitykami oraz dostawcami oprogramowania,
- Zarządzanie aplikacjami webowymi opartymi na Apache, Tomcat, JBOSS i Oracle Weblogic.

Wymagania:
- Dobra znajomość systemów operacyjnych Sun Solaris, Linux,
- Bardzo dobra znajomość Apache, BEA Weblogic, JBOSS, Websphere,
- Praktyczne doświadczenie z zakresu zagadnień sieciowych – TCI/IP, Data transfer protocols jak FTP lub Connect: Direct, SSL, HTTPS,
- Znajomość jednego z języków programowania: Shell, Perl, Java, PL/SQL,
- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu,
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
- Możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami z całego świata.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-17
Wyświetlona: 7170 razy