Programista PHP - Warszawa

praca it: etat dla B.S. / Warszawa

Tagi: Programista PHP Warszawa praca

Opis stanowiska:

- tworzenie oprogramowania w technologii PHP,MySQL,JavaScript
- budowa aplikacji internetowych przy użyciu popularnych framework`ów (Symfony lub Zend)
- proponowanie rozwiązań dla realizowanych projektów na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii,
- analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań.
- tworzenie i testowanie prototypów,implementacja i wdrażanie aplikacji,
- prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem,
- praca w zespole programistów.

Wymagania:

- umiejętność programowania w PHP, na poziomie bardzo dobrym oraz bardzo dobra znajomość wzorców projektowych,
- minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu PHP (w tym min. 1 rok biegłego wykorzystywania framework`a)
- znajomość przynajmniej jednego z wymaganych framework`ów: Symfony lub Zend,
- biegła znajomość języka SQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych,
- znajomość HTML / CSS, Java Script,
- mile widziana znajomość systemów kontroli wersji SVN lub pokrewnych,
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym efektywne korzystanie z dokumentacji,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- samodzielność w zakresie przydzielonych zadań
- chęć nauki i poszerzania umiejętności.

Oferujemy:

- interesującą i samodzielną pracę szybko rozwijającej się firmie,
- bliską współpracę z zespołem programistów,
- stały rozwój zawodowy,
- duży wpływ na udoskonalanie procesów budowy i rozwoju oprogramowania
- możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami,
- urozmaicony zakres prowadzonych projektów,
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premiowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-17
Wyświetlona: 4998 razy