Programista PHP

praca it: etat dla Clearcode / Digimedia Sp z o.o. / Wrocław

Tagi: Programista PHP

Clearcode to zgrany team koderów. U nas znajdziesz ciekawą pracę oraz przyjacielską i luźną atmosferę.

W obecnej chwili poszukujemy programistów PHP, zarówno doświadczonych, jak i chcących się nauczyć nowych technologii.

Zadania:

- rozwój i tworzenie od podstaw zaawansowanych aplikacji webowych,
- rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych oraz integracje między systemami,
- tworzenie i przeprowadzanie testów,

Oferujemy:

- pracę nad ciekawymi projektami dla zagranicznych klientów,
- elastyczne godziny pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy.
Wymagania

- zaangażowanie,
- systematyczność i terminowość,
- bardzo dobra znajomość PHP i MySQL,
- znajomość frameworka Symfony,
- biegła znajomość XHTML, CSS, Javascript,
- znajomość języka angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-18
Wyświetlona: 4662 razy