Programista Java

praca it: etat dla GlobalForce Services / Kraków

Tagi: Programista Java

Dla naszego klienta, lidera polskiego rynku rejestracji domen oraz usług hostingowych, szukamy kandydatów na stanowisko:

(Kraków)

Zadania:
Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji JEE:
- rozwijanie nowych funkcjonalności,
- rozwiązywanie niebanalnych problemów,
- tworzenie kodu wysokiej jakości,
- poszukiwanie optymalnych rozwiązań.

Wymagania:
-wykształcenie minimum średnie
-doświadczenie w :
*tworzeniu i rozwijaniu aplikacji JEE,
*analizowaniu, profilowaniu i optymalizacji wydajności aplikacji JEE,

  • tworzeniu aplikacji zgodnych z Domain Driven Design,
    - minimum rok na podobnym stanowisku.
    - znajomość języka angielskiego pozwalająca czytać dokumentację
    - znajomość:

*Hibernate, *narzędzi Eclipse IDE, *JUnit, Maven2, *wzorców projektowych, *technik refaktoryzacyjnych.

Mile widziane:
- znajomość
*metodyki Scrum,
*serwera aplikacji Jboss,

  • EJB3,

*Web Services, *EasyMock

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pełny etaty,
- 8h dziennie w przyjaznej atmosferze,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
- pracę w młodym, dynamicznym i otwartym zespole,
- pracę w dziale Rozwoju,
- szkolenia oraz możliwość uczenia się od najlepszych,
- bonusy pozapłacowe,
- miejsce pracy w centrum Krakowa.

Jeżeli jesteś pasjonatem, cechujesz się samodzielnością, zaangażowaniem, oraz posiadasz zdolność pracy w zespole ta oferta jest dla Ciebie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-22
Wyświetlona: 4982 razy