Poszukuje na płatny staż: Junior Traffic Manager

praca it: etat dla Filmweb.pl / Wadowice

Tagi: Programista

Zakres obowiązków:
- weryfikację kreacji reklamowych
- definiowanie i kontrolę kampanii reklamowych
- analizę skuteczności kampanii
- przygotowywanie raportów kampanii
Wymagania:
- umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość obsługi Outlook i pakietu Office
- podstawowa znajomość HTML, JavaScript, Flash, programów graficznych
-sumienność i wysokie zdolności organizacyjne
-odpowiedzialność

Mile widziane:
- miłość do kina
Oferujemy:
- interesującą pracę w młodym kreatywnym zespole
- udział w ciekawych projektach, możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- możliwość rozwijania własnych inicjatyw
- dobrą atmosferę pracy
- wspólne wyjścia do kina
- dalszą perspektywę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-24
Wyświetlona: 4011 razy