Praktyka absolwencka na stanowisko - Webmaster

praca it: etat dla Investmag s.c. / Dąbrowa Górnicza

Tagi: HTML/XHTML CSS Java Script jQuery

Opis stanowiska pracy

Przyjmę na bezpłatne praktyki absolwenckie w agencji interaktywnej Investmag.

Zakres praktyki obejmuje:

  • składanie, modyfikacja oraz oprogramowanie serwisów WWW
  • praca z systemami CMS
  • wprowadzanie treści do serwisów

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na stałe po odbyciu praktyk;
  • zaświadczenie o odbyciu praktyki;
  • praktyka w prężnie rozwijającej się Firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji

Wymagania:

  • dobra znajomość HTML/XHTML, CSS,
  • podstawowa znajomość Java Script (jQuery) oraz PHP,
  • znajomość języka angielskiego na potrzeby korzystania z dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wyczucie estetyki,
  • kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-25
Wyświetlona: 3769 razy