Asystent(ka) ds. marketingu i komunikacji

praca it: etat dla Cyclad Polska Sp. z o.o. / Bełchatów

Tagi: marketing i komunikacja

Miejsce pracy: Katowice

Cyclad jest prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO).

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszego oddziału w Katowicach poszukujemy Asystenta(kę) ds. marketingu i komunikacji.

Opis stanowiska:
• Wsparcie bieżących działań działu marketingu i komunikacji
• Praca nad istniejącymi i nowymi projektami
• Redagowanie, aktualizowanie oraz dbanie o poprawność stylistyczną i gramatyczną treści na stronach internetowych (w języku polskim, angielskim i niemieckim)
• Działania redaktorskie na forach i serwisach społecznościowych
• Redagowanie, sprawdzanie i korekty stylistyczne tekstów w języku polskim, angielskim i niemieckim (ew. francuskim)
• Przygotowywanie ulotek i innych materiałów promocyjnych przy współpracy z grafikiem
• Przygotowywanie prezentacji firmowych
• Aktywne współtworzenie i realizacja strategii komunikacyjnej firmy
• Wspólłtworzenie i aktualizacja materiałów marketingowych i PR

Wymagania:
• Doskonałe umiejętności redakcyjne (wprawa w redagowaniu tekstów) w języku polskim, angielskim oraz niemieckim (lub ew. w języku francuskim)
• Kreatywność i nieszablonowe podejście do wykonywanych zadań
• Samodzielność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
• Dobra znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem: Power Point i Excel

Oferujemy :
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
• Duże możliwości rozwojowe
• Dużą samodzielność w działaniu
• Pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną oraz uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-28
Wyświetlona: 11543 razy