Sales Manager IT-Solutions (m/k)

praca it: etat dla Professional Outsourcing Services / Wrocław

Tagi: sales home office software account manager

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży IT projektującej systemy wspierające firmy produkcyjne, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

- Sprzedaż rozwiązań informatycznych na terenie całej Europy z wyłączeniem krajów niemieckojęzycznych,
- Pozyskiwanie nowych klientów (duże i średnie firmy, producenci maszyn i urządzeń, firmy handlujące urządzeniami przemysłowymi) oraz rozbudowanie sieci klientów stałych w stosunku 80:20,
- Opieka nad nowo pozyskanymi firmami,
- 3-4 dni podróże na terenie całej Europy,
- Raportowanie bezpośrednio do dyrektora zarządzającego w Niemczech,
- Praca na zasadzie Home office w dowolnym kraju (dobra infrastruktura i lokalizacja w pobliżu lotnisk warunkiem koniecznym).

Wymagania:

- Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej poparte sukcesami,
- Znajomość branży IT i typowych dla niej zagadnień,
- Doświadczenie B2B/B2C E-commerce w sprzedaży oprogramowania/systemów IT
- Doświadczenie w sprzedaży usług/systemów IT do firm produkcyjnych mile widziane,
- dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego,
- mile widziana znajomość języka francuskiego,
- mile widziana znajomość zagadnień z zakresu zarządzania danymi, CAD, ERP,
- umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych/ znajomość technik negocjacyjnych,
- zdolności prezentacyjne dla klientów zagranicznych,
- gotowość do podróży służbowych (3-4 dni w tygodniu),
- miejsce zamieszkania w pobliżu lotnisk.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie w Euro – 60% podstawy i 40% premii oraz dodatkowe benefity jak samochód służbowy ( również do użytku prywatnego) ,
- pracę w trybie Home Office – firma zapewnia wyposażeniem biura w domu w nowoczesny sprzęt,
- możliwość wprowadzania własnych pomysłów i kreatywne środowisko pracy,
- płaska hierarchia, elastyczne zasady współpracy i wsparcie firmy w realizacji projektów,
- wsparcie konsultantów w procesie wdrożenia i w czasie pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-28
Wyświetlona: 5247 razy