Młodszy Administrator Aplikacji

praca it: etat dla grupaHR / Warszawa

Tagi: Unix SQL Java aplikacje Continuous Integration (Jenkins Hudson Artifactory) bazy danych Oracle

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatow na stanowisko: Młodszy Administrator Aplikacji do pracy w Warszawie

Obowiązki:
-Rozwiązywanie problemów technicznych we wspieranych aplikacjach
-Monitorowanie logów i alarmów występujących w aplikacjach
-Obsługa systemów zgłoszeń w trybie dyżurowym
-Współpraca z klientem oraz z zespołami rozwoju i testów w rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu nowych wersji aplikacji

Wymagania:
-Znajomość systemów Unix (obsługa systemu, kompilacja programów)
-Podstawowa umiejętność pisania skryptów w środowisku Unix
-Podstawowa znajomość języka SQL
-Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów we współpracy z różnymi zespołami (development, testerzy, klient)
-Dyspozycyjność do pracy zmianowej
-Umiejętność tworzenia dokumentacji

Dodatkowe atuty:
-Podstawy programowania w języku Java
-Znajomośćaplikacji Continuous Integration (Jenkins, Hudson, Artifactory)
-Doświadczenie jako administrator lub programista baz danych Oracle/Postgres

Oferujemy:
-Możliwość zdobycia doświadczenia przy wdrożeniach dużych systemów informatycznych dla największych polskich i europejskich firm telekomunikacyjnych/medialnych
-Kontakt z najnowszymi technologiami, min. Oracle, Microsoft, Salesforce, orazopensource (Linux, Apache Tomcat, JBoss, Liferay, PostgreSQL …)
-Ciekawą pracę w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach
-Indywidualną ścieżkę kariery
-Unikalną atmosferę pracy
Miejsce pracy
Warszawa

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-28
Wyświetlona: 6006 razy