Tester/Tester DWH

praca it: etat dla Cyclad Polska Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: tester

Opis stanowiska:

• Wykonywanie testów manualnych/funkcjonalnych aplikacji biznesowych
• Tworzenie i przeprowadzanie scenariuszy testowych
• Testowanie aplikacji dla hurtowniach danych
• Ścisła współpraca z developerami

Wymagania stawiane pracownikowi:

- Wykształcenie wyższe informatyczne bądź pokrewne
- Kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu testów manualnych
- Znajomość MS SQL Server
- Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
- Umiejętność pracy w zespole
- Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu testów aplikacji biznesowych

Firma oferuje:

• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• Perspektywy rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-29
Wyświetlona: 4630 razy