Konsultant SAP HCM

praca it: etat dla Cyclad Polska Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: SAP

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

W związku z rozwojem na rynku polskim, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi konsultingowe oraz rozwiązania biznesowe, poszukujemy osoby na stanowisko Konsultant SAP HR.

Opis stanowiska:

• Obsługa systemu SAP HCM
• Zarządzanie incydentami oraz problemami
• Dostosowywanie aplikacji zgodnie z potrzebami klienta
• Analizy funkcjonalne
• Zapewnienie odpowiedniej dokumentacji

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Minimum dwa lata doświadczenia w pracy w systemie SAP HCM oraz SAP R/3
• Znajomość przepisów prawnych dotyczących płac
• Znajomość środowiska SAP NetWeaver będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
• Duże możliwości rozwojowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-31
Wyświetlona: 4607 razy