Programista .NET - Toruń

praca it: etat dla manBase S.A. / Toruń

Tagi: Programista ASP NET MVC

manBase – innowacyjna firma wspierająca nowoczesne procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, lidera na rynku polskim, firmy typu software house, która dostarcza najwyższej jakości własne produkty i usługi IT dla firm z sektora instytucji finansowych, farmacji, telekomunikacji i mediów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista .NET
Kod aplikacji: IZZ/002/MS/P
Miejsce pracy: Toruń

ZADANIA

- projektowanie i rozwój aplikacji ASP .NET i/lub ASP .NET MVC w oparciu o dostarczone materiały
- rozwój znajomości wykorzystania technologii i narzędzi

WYMAGANIA

- orientacja i zamiłowanie w programowaniu obiektowym
- min. półroczne doświadczenie ASP .NET i/lub ASP .NET MVC
- dobra znajomość Microsoft Visual Studio
- dobra znajomość DHTML/CSS3/jQuery
- mile widziana znajomość Silverlight

OFERTA

- rozwój doświadczenia zawodowego (udział w ciekawych projektach dla czołowych polskich firm)
- rozwój warsztatu zawodowego w dziedzinie najnowszych technologii
- doskonałe warunki współpracy (praca zdalna, elastyczne godziny pracy)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-31
Wyświetlona: 5600 razy