Programista / Analityk RPE ILE (AS/400)

praca it: etat dla manBase S.A. / Warszawa

Tagi: Programista AS/400 CL RPG (RPG ILE SQL RPG SQL RPG ILE)

manBase – innowacyjna firma wspierająca nowoczesne procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, największego integratora funkcjonującego na polskim rynku teleinformatycznym, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Kod aplikacji: ASC/001/MS/P

ZADANIA

- realizacja prac programistycznych
- analiza i weryfikacja wymagań użytkowników
- tworzenie oprogramowania w zakresie realizowanych wymagań (testowanie i usprawnianie)
- uczestnictwo w usprawnianiu wydajności systemów IT
- tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
- przygotowywanie skryptów testowych oraz nadzór nad testami
- zapewnianie podstawowego szkolenia pracowników

WYMAGANIA

- wykształcenie informatyczne lub pokrewne
- biegła znajomość języków programowania CL, RPG (RPG ILE, SQL RPG, SQL RPG ILE)
- umiejętność pracy w zespole i zgodnie z ustalonym harmonogramem
- dobra znajomość platformy AS/400
- znajomość standardów tworzenia i wersjonowania oprogramowania
- min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- mile widziana znajomość ACMS, MS Office i zagadnień EDI

OFERTA

- bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- praca w ambitnym profesjonalnym zespole
- udział w projektach międzynarodowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-31
Wyświetlona: 4990 razy