Specjalista SEO/SEM

praca it: etat dla Artegence Sp. z o.o. / Warszawa

Zakres obowiązków:

- tworzenie strategii SEO/SEM dla serwisów i klientów Artegence

- pozycjonowanie serwisów klientów Artegence

- nadzór autorski nad wprowadzaniem strategii SEO/SEM

- przeprowadzanie audytów w zakresie działań SEO/SEM klientów Artegence

- monitoring i analiza działań konkurencji

- realizacja i monitorowanie powierzonego budżetu reklamowego

  Wymagania:

- znajomosc zagadnien zwiazanych z pozycjonowaniem stron (Google)

- umiejetnosc konfiguracji i zarzadzania kampaniami Google Adwords i pochodnymi (reklamy kontekstowe WP, Onet i Gazeta.pl)

- umiejetnosc optymalizowania kampanii GoogleAdwords

- mozliwosc pochwalenia się pozycjonowanymi serwisami na popularne frazy o ilosc zindeksowanych dokumentow w Google > 2-5 mln

Oferujemy:

- Udział w tworzeniu innowacyjnych projektów dla renomowanych klientów

- Kontakt z najnowocześniejszymi technikami wizualizacji internetowych i mobilnych

- Niepowtarzalną atmosferę pracy

- Dostęp do najnowocześniejszych technologii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-07-18
Wyświetlona: 6278 razy