Project Manager - Agencja interaktywna

praca it: etat dla SoInteractive S.A. / Kraków

Tagi: project manager zarządzanie projektami PM

Nie możesz żyć bez harmonogramów i kalkulacji? Nie przeraża Cię słowo deadline i doskonale radzisz sobie w pracy z zespołem projektowym? Poszukujemy zdolnego i ambitnego Project Managera do prowadzenia projektów!

Twoje zadania
• koordynacja i zarządzanie projektami
• przygotowywanie kalkulacji projektowych
• czuwanie nad budżetem projektów
• zarządzanie zespołem pracującym nad danym projektem
• nadzorowanie prac podwykonawców

Nasze wymagania
• umiejętność kierowania zespołem
• zdolności negocjacyjne
• komunikatywność, asertywność
• znajomość rynku interaktywnego, zagadnień z zakresu technologii internetowych i reklamy
• umiejętność pracy pod presją czasu
• posiadanie aktywnego konta na Facebooku :)
• znajomość języka angielskiego i niemieckiego – warunek konieczny

Mile widziane:
• wyższe wykształcenie
• roczne doświadczenie w pracy na stanowisku project managera/account managera

Co Ci oferujemy?

• ciekawą, pełną wyzwań pracę
• atrakcyjne warunki finansowe
• elastyczne godziny pracy
• pracę w młodym, kreatywnym zespole
• porcję owoców w każdy piątek

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-04
Wyświetlona: 5929 razy