webdesigner/ webmaster

praca it: etat dla Salve Medica / Łódź

Tagi: Flash Corel Draw

Miejsce pracy: Łódź

OPIS STANOWISKA:

Obsługa (tworzenie, edytowanie i pozycjonowanie) stron internetowych

Przygotowanie projektów graficznych (np. ulotki, banery, reklamy)
Realizacja projektów graficznych (współpraca z firmami poligraficznymi, agencjami reklamowymi itp.)
Opieka nad identyfikacją wizualną firmy
Praca w godzinach 8-16

OCZEKUJEMY:
Biegłej obsługi programów Flash, Corel Draw, itp.
Znajomości języka programowania (w stopniu podstawowym)
Umiejętności składu i przygotowania materiałów do druku
Znajomości fotografii cyfrowej
Wykształcenia wyższego
Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy – mile widziane
Umiejętności negocjacyjnych i budowania długofalowych relacji z partnerami
Umiejętności organizacji pracy i terminowego wykonywania zadań,
Kreatywności, odpowiedzialności i zdolności komunikacyjnych
Mile widziana znajomość języka angielskiego

Prosimy o udokumentowanie doświadczenia w projektowaniu, przedstawienie swoich prac (portfolio)

OFERUJEMY:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w kreatywnym młodym zespole
Narzędzia niezbędne do pracy
Możliwość rozwoju
Prace przy projektach
Forma zatrudnienia: pełen etat

Załącznik
Pobierz ogloszenie na WEBMASTERA.pdf

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-06
Wyświetlona: 7388 razy