Grafik 3D / Maya

praca it: etat dla ComAngle Entertainment / Szczecin

Tagi: Grafik 3D Maya Gry

Zakres prac:

  • przygotowanie i renderowanie obrazów oraz animacji na potrzeby gry,
  • modelowanie obiektów 3D,
  • nakładanie map UV,
  • tworzenie szkiców koncepcyjnych obiektów do gry,
  • obsługa edytora.

Oczekiwane kompetencje:

  • zmysłu artystycznego,
  • samodzielności i sumienności,
  • zamiłowania do gier komputerowych i ich tworzenia,
  • doświadczenia w tworzeniu grafiki i animacji 3D,
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,
  • terminowości.

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność rysowania odręcznego,
  • doświadczenie w branży gier komputerowych,
  • aktualne portfolio,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i otwartość na nowe rozwiązania,
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym.

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premia powiązana z wynikami pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • ciekawą pracę przy projektach trafiających na wszystkie rynki świata,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • ciekawy zakres obowiązków (brak monotonii),
  • możliwość stałego rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • udział w interesujących projektach,
  • miłą atmosferę pracy,
  • elastyczne podejście do obowiązków i pracy.

Region: zdalnie (cały kraj) lub praca w szczecińskim biurze

Wybranym kandydatom oferujemy pracę przy innowacyjnych tytułach dla największych światowych Wydawców.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-11
Wyświetlona: 6713 razy