Lider Zespołu Ruby on Rails

praca it: etat dla PGS Software / Wrocław

Tagi: ruby html lider scrum master

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na rynku NewConnect. Centrala spółki znajduje się we Wrocławiu a jej oddział w Rzeszowie. Klientami firmy są firmy z Europy Zachodniej i USA. PGS Software zatrudnia ponad 180 programistów pracujących w różnych technologiach.
Więcej informacji o nas na stronie: www.pgs-soft.com

Poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: SC-WRO-LRoR-2012/06

Opis stanowiska:

Poszukujemy specjalisty, który obejmie prowadzenie nowo tworzonego zespołu. Lider będzie ściśle współpracował z klientem w celu odbierania wymagań biznesowych, zajmie się również utrzymywaniem wysokiego standardu wykonania produktu. Do jego obowiązków będzie również należało tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych w środowisku Ruby on Rails wraz ze swoim zespołem.

Oferujemy:

• Udział w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla klientów z całego świata,

• Pracę w samodzielnym, nowocześnie zarządzanym zespole,

• Bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną,

• Możliwość rozwoju zawodowego jako lider zespołu,

• Doskonałą atmosferę pracy.

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość Ruby on Rails poparta projektami komercyjnymi,

• Umiejętność tworzenia nowoczesnych interfejsów webowych za pomocą HTML, CSS oraz JavaScript,

• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,

• Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

• Umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

• Doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem developerskim (2-5 osobowym)

• Umiejętność tworzenia interfejsów opartych na HTML dla urządzeń mobilnych

• Znajomość HTML5

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-14
Wyświetlona: 4869 razy