Programista Oracle EBS

praca it: etat dla edge recruitment / Warszawa

Tagi: programista oracle EBS SQL/PL oracle AQ oracle forms

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, której marka jest znana na rynku międzynarodowym,obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • budowanie oprogramowania w oparciu o Oracle Application Server
  • tworzenie i rozwój oprogramowania w PL/SQL
  • konfiguracja systemu Oracle EBS
  • współpraca z innymi programistami oraz analitykami i testerami
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej umiejętności programowania w PL/SQL
  • doświadczenia w pracy w technologii Oracle EBS
  • dobrej znajomości technologii Oracle Forms i Oracle Reports.

Mile widziane:

  • znajomość EBS v 12i
  • znajomość Oracle AQ

Oferujemy:

  • udział w innowacyjnych projektach i współpracę z wysokiej klasy specjalistami
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-15
Wyświetlona: 4939 razy