Junior Project Manager / Młodszy Kierownik Projektu

praca it: etat dla Netguru / Poznań

Tagi: pm project management kierownik projektu

Oferujemy

  • ambitną pracę czyli ciekawe problemy i trudne projekty dla Klientów z Polski i zagranicy
  • możliwość rozwoju umiejętności zarządzania projektami w metodologii Kanban / Agile
  • startupową atmosferę
  • wiele nowych doświadczeń każdego dnia
  • możliwość zbudowania doświadczenia i dalszego rozwoju w fajnej firmie
  • sesje na XBox Kinect / Poker Nights / Board Game Nights
  • raz w miesiącu Netguru Dinner (team wypróbowuje specjały kulinarne)
  • raz na kwartał fajne wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe (poker, bilard i wiele innych pomysłów)
  • darmową kawę do woli!
  • nasze Biuro znajduje sie w samym centrum! (bardziej w centrum się już nie da;)
  • darmowe kanapki codziennie rano
  • karta multisport

Wymagania:

  • doskonała organizacja pracy
  • duża chęć nauki i rozwoju w kierunku zarządzania projektami informatycznymi
  • otwartość i pozytywne podejście do życia
  • podstawowa znajomość metodologii Agile
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność precyzyjnego artykułowania myśli w mowie i piśmie
  • wiedza na temat budowania i rozwoju aplikacji internetowych
  • znajomość aplikacji Gmail i Google Docs

Obowiązki

  • tworzenie dokumentacji projektowej (user stories)
  • definiowanie i komunikowanie celów zespołowi programistów
  • kontrola jakości tworzonych aplikacji
  • komunikacja i ustalanie planów rozwoju aplikacji z Klientem
  • praca z systemem do zarządzania projektami Pivotal Tracker

Chcesz wiedzieć jak się u nas pracuje? Zapytaj ludzi z naszego teamu!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-18
Wyświetlona: 6303 razy