Junior Software Developer (C#, SQL)/Młodszy Programista (C#, SQL)

praca it: etat dla CYCLAD / Katowice

Tagi: C# SQL Młodszy programista Junior

Junior Software Developer (C#, SQL)
Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

W związku z rozwojem na rynku polskim, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w rozwoju oprogramowania dla branży Legal Technology. Kontrahentami firmy są najwięksi gracze na rynku m.in. konsorcja toczące spory patentowe, wojsko, czy agencje rządowe. Poszukujemy osób na stanowisko Junior Software Developer.

Opis stanowiska:

Główne zadania na tym stanowisku pracy:

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji wspierających produkty i usługi biznesowe naszego Klienta,
  • Identyfikacja i rozwiązywanie pojawiających się problemów,
  • Przygotowywanie stosownej dokumentacji technicznej.

Praca pod opieką doświadczonych programistów.

Wymagania wobec Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne bądź studenci ostatnich lat,
  • Znajomość SQL i C#,
  • Znajomość Microsoft T-SQL,
  • Doświadczenie z MS SQL Server,
  • Podstawowa znajomość Software Development Lifecycle (SDLC),
  • Zdolności analityczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
  • Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-20
Wyświetlona: 6183 razy