Oracle APEX Developer

praca it: etat dla Cyclad Polska Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Oracle APEX Developer

Miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta, lidera w zakresie rozwiązań IT dla branży turystycznej, poszukujemy osób na stanowisko Oracle APEX Developer do pracy we Wrocławiu.

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Oracle APEX Developer będzie należało:

• Opracowywanie raportów za pomocą Oracle BI Publisher
• Odpowiedzialność za migracje raportów z Oracle reports do Oracle BI Publisher
• Projektowanie bazy danych
• Rozwijanie i opracowanie procedur w PL / SQL
• Tworzenie aplikacji przy użyciu Oracle Aplex i Forms
• Analiza wymagań klientów
• Tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z Oracle
• Znajomość Oracle 10g/11g oraz Oracle BI Publisher
• Podstawowa wiedza z zakresu XML i JavaScript
• Mile widziana znajomość Oracle APEX i / lub Oracle Forms oraz innych technologii Oracle
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
• Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna + ubezpieczenie)
• Ubezpieczenie na życie
• Dostęp do ciekawych szkoleń i profesjonalnych programów rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-21
Wyświetlona: 4781 razy