Przedstawiciel Handlowy

praca it: etat dla Advox / Poznań

Tagi: przedstawiciel account handlowiec manager

Jesli znasz się na ludziach i potrafisz sprzedawać to jesteś osobą której szukamy.
Prześlij nam swoje cv aby nie ominęła ciebie możliwość pracy w zgranym i fajnym zespole, rozwój umiejętności i dobre warunki płacowe.

Kim jesteśmy?
ADVOX to zespół kilku nieuczesanych programistów, piękny grafik oraz kilku innych równie ważnych postaci!
Nasze główne pola działania to:
Reklama – Google (Linki i Pozycjonowanie), Facebook, Kampanie w Social Media, gry reklamowe,
Projekty – strony, sklepy, serwisy www, aplikacje mobilne i multimedialne, gry Flash, HTML5

Obowiązki:
- Budowanie długotrwałych relacji z klientami
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Realizacja wyznaczonych celów

Wymagania:
- Posiadane doświadczenie
- Znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji
- Znajomość branży IT
- Zdobywanie nowych klientów
- Zaangażowanie w pracę
- Samodzielność
- Dyspozycyjność
- Umiejętność w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów handlowych

Oferujemy:
- Pracę pełną wyzwań
- Wysokie zarobki uzależnione od ilości sprzedanych produktów
- Dobrą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-21
Wyświetlona: 6161 razy