Grafik Komputerowy - graphic designer

praca it: etat dla Jan Bielak / GRID / Kraków

Tagi: Grafik CI Graphic Designer Logo

Jako zespół od ponad 10 lat zajmujemy się tworzeniem kompleksowych projektów, na styku trzech działów; projektowania identyfikacji wizualnej, wzornictwa przemysłowego oraz architektury wnętrz. Więcej o nas na stronach internetowych: www.bielak.nl (grafika) oraz na: www.grid.com.pl (produkt i wnętrza)

Aktualnie poszukujemy kreatywnego i sprawnego grafika do pracy w naszym zespole. Praca w pełnym wymiarze godzin w naszym biurze w Krakowie.

Oferujemy:
- współpracę przy ciekawych projektach dla największych polskich i zagranicznych marek
- zdobycie doświadczenia i nowych umiejętności
- elastyczne godziny pracy
- dobrą atmosferę pracy

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
- przygotowywanie koncepcji identyfikacji wizualnej firm
- przygotowywanie prezentacji projektów
- opracowywanie „ksiąg marki”.
- wsparcie graficzne dla działu projektowania produktu i wnętrz

Wymagania: Ponad 2 letnie doświadczenie na wymienionym stanowisku. Kreatywność i pasja do projektowania. Dobra znajomość programów (CorelDraw lub Illustrator, Indesign, Photoshop) doświadczenie w projektowaniu identyfikacji wizualnej umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, poczucie humoru odpowiedzialność, dokładność, terminowość

Dodatkowe atuty:
- doświadczenie w projektowaniu grafiki na potrzeby wzornictwa przemysłowego
- doświadczenie w tworzeniu animacji oraz obróbki materiałów wideo
- znajomość języków obcych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-21
Wyświetlona: 7193 razy