Web Designer

praca it: etat dla Canadian International Management Institute / Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji (wydawcy miesięcznika Harvard Business Review Polska), a w szczególności programów rozwojowych dla menedżerów, akademii przywództwa oraz produktów e-learningowych opartych na najnowszej wiedzy i narzędziach Harvard Business School Publishing, poszukujemy osób, które dołączą do nas jako

Wymagania
• doświadczenie w tworzeniu layoutów stron internetowych poparte portfolio
• praktyczna wiedza z zakresu projektowania grafiki na potrzeby internetu
• znajomość programów Adobe (Photoshop, Illustrator, Flash)
• umiejętność projektowania animowanych prezentacji multimedialnych
• ciekawe portfolio

Obowiązki i zadania
• projektowanie layoutów stron internetowych
• rozwijanie istniejących stron internetowych
• przygotowywanie newsletterów elektronicznych
• tworzenie banerów i animowanych prezentacji (Flash)

Cechy osobiste
• umiejętność pracy w zespole
• komunikatywność
• wysoka kultura osobista

Oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w młodym zespole
• stabilność zatrudnienia
• dostęp do najwyższej jakości wiedzy Harvard Business School
• możliwość wdrażania własnych pomysłów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-07-25
Wyświetlona: 5688 razy