Asystent ds. raportowania

praca it: etat dla Adecco Poland / Wrocław

Tagi: raport asystent

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (nr 364), Agencją Doradztwa Personalnego (nr 364) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (nr 364).
Aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: SR/2012 Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
• Weryfikacja poprawności danych w raportach
• Kontrola zawartych w raportach danych pod względem ich kompletności i logicznej spójności
• Kontrola zgodności raportów z wymaganiami prezentacyjnymi (layout, sposób prezentacji danych)
• Wsparcie członków zespołu report services w realizacji ich zadań (w szczególności wyciągania danych do raportów oraz ich aktualizowanie)

Nasze wymagania:
• Wykształcenie ekonomiczne (IV, V rok studiów, absolwent)
• Zaawansowana znajomość programu MS Excel
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Sumienność
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Pracę pełną wyzwań, możliwość rozwoju
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
• Korzystanie z narzędzi korporacyjnych
• Umowa o pracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-27
Wyświetlona: 5257 razy