Asystent/Asystentka w Dziale Wsparcia Technicznego AdOcean

praca it: etat dla AdOcean / Warszawa

Tagi: Asystent/Asystentka w Dziale Wsparcia Technicznego AdOcean

Zadania przyszłego pracownika

pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz zarządzaniu systemem do emisji reklam w internecie, bieżąca pomoc techniczna dla oddziałów firmy, prowadzenie szkoleń dla pracowników firmy i jej klientów.

Oczekiwania wobec kandydatów

absolwent / absolwentka lub student / studentka IV lub V roku kierunków ścisłych umiejętność oraz chęć przyswajania nowej wiedzy z zakresu technologii internetowej i podstaw programowania, podstawowa znajomość HTML, JavaScript, CSS zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole, znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym. chęć do nauki

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego.

Oferujemy

uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych i ambitnych projektach, pracę w międzynarodowym środowisku (jesteśmy obecni na wielu rynkach Europy oraz Azji), współpracę z gronem doświadczonych pracowników, w tym doktorantów najlepszych polskich uczelni, udział w pracach nad rozwojem systemu adserwerowego, możliwość bardzo dobrego poznania internetu od strony technologicznej, zdobycie pogłębionej wiedzy na temat rynku reklamy internetowej w Polsce i zagranicą.

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od rozwiązania przez kandydatów zadania, które ocenione będzie przez przyszłych przełożonych. analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Kolejny etap to rozmowa rekrutacyjna z udziałem przyszłego przełożonego. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, gdzie omawiane będą szczegóły współpracy.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

Uwaga!

Jako załącznik do formularza proszę przesłać rozwiązania następujących zadań:

1) Proszę o opisanie, co dzieję się od momentu wpisania w przeglądarce adresu www.gemius.pl i wciśnięcia przycisku ENTER do chwili wyświetlenia zawartości strony. Słowa klucze to IP, DNS. Proszę, aby praca ta była napisana w taki sposób jakby to zagadnienie było tłumaczone Klientowi nieznającemu się na tego typu kwestiach, a więc w formie dostosowanej do komunikacji z Klientem tak jakby faktycznie była to informacja do niego napisana (jednocześnie pamiętając, aby to tłumaczenie było dla niego zrozumiałe i przygotowane w odpowiedniej formie). Praca nie powinna być dłuższa niż jedna strona A4. Proszę o wykonanie zadania w języku angielskim.

2) Proszę o przygotowanie strony HTML, która zawierać będzie 9 obrazków (3×3). Po 10 sekundach od załadowania strony proszę zmienić obrazki na inne przy pomocy skryptu JavaScript. Jako wynik proszę przesłać plik HTML. Proszę skupić się na tym aby strona działała, nie na poprawności pod względem programistycznym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-28
Wyświetlona: 5940 razy