Programista PL/SQL

praca it: etat dla 3e internet software house / Warszawa

Tagi: Programista PL/SQL

Firma 3e internet software house poszukuje osoby na stanowisko:
Programista PL/SQL (Warszawa, Lublin albo Łódź)

Wymagania:
bardzo dobra znajomość bazy danych Oracle i PL/SQL
· sprawne budowanie złożonych zapytań SQL

· umiejętność optymalizacji zapytań (plan zapytania, indeksy, podpowiedzi dla optymalizatora)

· znajmość języka PL/SQL

· znajomość transakcji – pisanie złożonych procedur z pełną kontrolą transakcyjności

· znajomość zagadnień takich jak:

· transakcje autonomiczne i rozproszone

· pakiety DBMS

· własne typy danych

· kolekcje, typy obiektowe

· operacje na typach BLOB/CLOB

· zarządzanie wyjątkami – doświadczenie w tworzeniu mechanizmów logujących przebieg działania systemu

ok. 1,5 roczne doświadczenie z ww. technologiami
język angielski na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane / nieobowiązkowe:
znajomość PHP (framework MVC, tworzenie aplikacji webowych)
znajomość Delphi (zagadnienia obiektowe, biblioteki DLL)
znajomość repozytoriów kodu SVN, CVS, GIT

Zakres obowiązków:
projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie analizy procesów biznesowych klientów,
opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika,
diagnostyka błędów, tworzenie serwisów internetowych
analiza wykonalności prac typu RFC, budżetowanie, implementacja

Oferujemy:
pracę na pełen etat, na miejscu w biurze w Warszawie, Lublinie albo Łodzi
udział w ciekawych projektach dla dużych i średnich przedsiębiorstw z branż: logistycznej, ubezpieczeniowej i finansowej,
bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
przyjacielską atmosferę pracy w fajnym zespole
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje
premie pieniężne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-28
Wyświetlona: 4890 razy