Programista Delphi

praca it: etat dla 3e internet software house / Lublin

Tagi: Programista Delphi

Firma 3e internet software house poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania:
bardzo dobra znajomość Delphi:
· zagadnienia obiektowe (dziedziczenie, przeciążenie, klasy abstrakcyjne, interfejsy)

· połączenie aplikacji z bazą danych:

· wykonywanie zapytań SQL

· wywoływanie procedur bazodanowych

· transakcje

· obsługa typów CLOB/BLOB

· zarządzanie pulą połączeń

· znajomość bibliotek DLL (dynamiczne łączenie, procedura inicjująco-kończąca)

· połączenie aplikacji z MSWord/MSExcel (OLE Automation)

· pisanie prostych komponentów

· aplikacje wielowątkowe

· stosowanie różnych struktur danych (stos, sterta, lista, tablica)

język angielski na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
ok. 2 letnie doświadczenie z ww. technologiami (wliczamy projekty szkolne)

Mile widziane / nieobowiązkowe:
znajomość Oracle oraz PL/SQL
znajomość PHP w stopniu średniozaawansowanym:
· znajomość jednego z frameworków MVC

· udział w projektach tworzenia aplikacji webowych

znajomość repozytoriów kodu SVN, CVS, GIT

Zakres obowiązków:
projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie analizy procesów biznesowych klientów,
opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika,
diagnostyka błędów, tworzenie serwisów internetowych
analiza wykonalności prac typu RFC, budżetowanie, implementacja

Oferujemy:
pracę na pełen etat, na miejscu w biurze w Warszawie, Lublinie albo Łodzi
udział w ciekawych projektach dla dużych i średnich przedsiębiorstw z branż: logistycznej, ubezpieczeniowej i finansowej,
bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
przyjacielską atmosferę pracy w fajnym zespole
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje
premie pieniężne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-28
Wyświetlona: 5386 razy