Frontend Developer, Szwajcaria - 75k EUR rocznie

praca it: etat dla Cargomedia / Bazylea, Szwajcaria

Tagi: HTML5 CSS3 PHP jQuery Smarty

Poszukujemy Front-end Developera do długotrwałej współpracy przy bardzo rozbudowanym serwisie internetowym. Idealny kandydat to osoba odnajdująca się zarówno w temacie webdesign jak i web development.

Codzienne zadania

  • Tworzenie przejrzystego interfejsu użytkownika
  • Wdrażanie nowoczesnych i reużywalnych komponentów za pomocą HTML, CSS, Javascript / Ajax / jQuery
  • Rozbudowanie elementów serwisu z użyciem technologii Smarty i LESS
  • Rozwijanie zorientowanej obiektowo aplikacji Javascript (oparta o jQuery, Backbone.js, WebSockets)
  • Tworzenie pluginów Smarty bazujących na rozbudowanej aplikacji PHP

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe (pokrewne z IT/Webdesign)
  • Znajomość standardów sieci oraz takich pojęć jak: usability, semantics, Mobile Web Development
  • Znajomość architektury oprogramowania LAMP, a także web frameworks
  • Doświadczenie przy pracy z Adobe Creative Suite (w szczególności Illustrator lub podobne)
  • Dobrymi cechami kandydata będą inicjatywa, niezależność, elastyczność i praca w zespole.
  • Wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego

Technologie
HTML5 , CSS3 , PHP , jQuery , Smarty , lessphp

Szczegóły oferty
Cargomedia AG to rozwijająca się firma, mająca swoją siedzibę w Bazylei (Szwajcaria). Oferujemy umowa o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 75.000 EUR rocznie.
Dodatkowo oferujemy pomoc przy przeprowadzce.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-30
Wyświetlona: 4446 razy