Webdeveloper / programista aplikacji internetowych

praca it: etat dla Proyecta Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: PHP MySQL

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem nowoczesnych rozwiązań internetowych. Podczas codziennej pracy wykorzystujemy metodyki zwinne takie jak Kanban i Scrum.

Wymagania
+ bardzo dobra znajomość języka PHP 5
+ znajomość przynajmniej jednego frameworka MVC (np. Symfony2, Zend, Yii, Kohana)
+ znajomość HTML 5 i CSS 3
+ znajomość frameworków JavaScript i technologii AJAX (np. jQuery, MooTools)
+ umiejętność programowania obiektowego
+ dobra znajomość MySQL 5
+ umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (np. SVN, Git)

Ofertujemy
+ możliwość rozwoju podczas pracy z doświadczonymi developerami przy zaawansowanych technologicznie projektach
+ pracę w oparciu o umowę o pracę w siedzibie firmy
+ nieformalną atmosferę
+ motywacyjny system wynagrodzeń

Dane firmy

Proyecta Sp. z o.o. to nowo powstały software house bazujący na doświadczeniach i zespole jednej z najbardziej znanych polskich agencji interaktywnych. W codziennej pracy zajmujemy się stronami www, aplikacjami internetowymi i mobilnymi.

Proyecta Sp. z o.o.
ul. Św. Jerzego 10/12
91-072 Łódź

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-02
Wyświetlona: 5208 razy