Programista Java i C#

praca it: etat dla Net P.C. / Gdańsk

Tagi: programista java c#

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie
m.in.:

- tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby naszych Klientów
- projektowanie, budowa oraz rozwój aplikacji (głównie w języku JAVA, C#)
- opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe informatyczne
- praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku JAVA, C#
- znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo
- znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MSSQL, MySql)
- znajomość JavaScript, AJAX
- znajomość serwerów aplikacji (IIS, Tomcat, JBoss)
- dodatkowym atutem będzie znajomość PHP, VBA oraz znajomość aplikacji ERP.

Oferujemy:

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- umowę o pracę
- uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych
- doskonałą atmosferę w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-04
Wyświetlona: 9110 razy