Programista serwisów WWW

praca it: etat dla Net P.C. / Gdańsk

Tagi: Programista serwisów WWW

Opis stanowiska:

- programowanie wysokowydajnych serwisów i usług internetowych
- tworzenie stron WWW (PHP, XHTML, JavScript)
- tworzenie stron WWW na urządzenia mobilne
- programowanie logiki biznesowej serwisów i usług internetowych
- projektowanie i programowanie elementów baz danych (SQL, PL SQL)
- tworzenie modułów biznesowych, usług i mechanizmów reużywalnych w skali całego Portalu.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe
- doświadczenie: 6 m-cy / 1 rok
- umiejętności:
wykształcenie wyższe informatyczne (lub studenci ostatnich lat)
doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP
znajomość programowania obiektowego
znajomość SQL oraz zagadnień projektowania baz danych
znajomość HTML, XML, JavaScript
znajomość środowiska Linux
dodatkowym atutem będzie znajomość języka JAVA
- predyspozycje osobowościowe: osoba bezkonfliktowa, samodzielna, ambitna, szybko przyswajająca nową wiedzę.

Oferujemy:

- pracę w firmie nowoczesnych technologii
- możliwość współtworzenia produktów dla milionów użytkowników
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- współpracę z doświadczonym zespołem
- możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
- konkurencyjne warunki zatrudnienia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-04
Wyświetlona: 9448 razy