.NET Developer

praca it: etat dla edge recruitment / Gdańsk

Tagi: NET Developer c sql sharp programista

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, której marka jest znana na rynku międzynarodowym, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Główne zadania:

- tworzenie i rozwój aplikacji w technologii .NET
- analiza wymagań klienta oraz projektowanie nowych funkcjonalności
- utrzymywanie wysokiej jakości standardów programowania
- udział w procesie estymacji zadań oraz dbanie o terminy realizacji zadań
- współpraca z zespołami testerów oraz kierowników projektów

Oczekujemy:

- wykształcenia wyższego informatycznego
- min. dwóch lat pracy na podobnym stanowisku
- znajomości technologii: .NET, C#
- znajomości notacji UML
- znajomości języka SQL
- znajomości relacyjnych baz danych
- dobrej znajomości języka angielskiego
- umiejętności pracy samodzielnej oraz zespołowej
- komunikatywności, otwartości
- dokładności i terminowości
- umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie
- udział w tworzeniu i rozwoju nowoczesnych rozwiązań informatycznych
- możliwość rozwoju zawodowego
- motywacyjny system wynagrodzeń
- profesjonalny system szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-05
Wyświetlona: 9398 razy