Administrator Baz Danych

praca it: etat dla edge recruitment / Warszawa

Tagi: Administrator Baz Danych SQL active dictionary exchange programista informatyk

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, której marka jest znana na rynku międzynarodowym, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

- zarządzanie bazami danych
- konfiguracja baz danych
- prowadzenie dokumentacji technicznej
- monitorowanie efektywności działania
- instalacja aktualizacji
- rozbudowa i udoskonalanie baz danych
- wykonywanie kopii i przywracanie danych za pomocą narzędzia RMAN
- eksportowanie, importowanie oraz tworzenie kopii baz danych

Oczekujemy:

- co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- doświadczenia z zakresu administrowania:
- Active Directory 2003&2008
- Exchange 2007&2010
- dobrej znajomość języka angielskiego
- znajomości MS SQL, Lync, Sharepoint, SCCM

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie IT
- udział w innowacyjnych projektach i współpracę z wysokiej klasy specjalistami
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- przyjazną atmosferę pracy w zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-05
Wyświetlona: 5089 razy