Programista ASP.NET/C#

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: ASP Programista C# Java

Nasz Klient jest częścią grupy z sektora IT działającym na rynku od 1995 roku i specjalizuje się w nowoczesnych technologiach infrastrukturalnych dedykowanych do sektora średnich przedsiębiorstw. Do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

NR Ref:WAPC12ASPBV
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brać udział w realizacji różnych projektów informatycznych w technologii ASP.NET

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów
• Bardzo dobra znajomość języka C# oraz platformy .NET (ASP.NET, AJAX, WCF, Web Services)
• Biegła znajomość Microsoft SQL Server 2005/2008 (T-SQL)
• Znajomość języków skryptowych – Java Script (w tym biblioteki jQuery)
• Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
• Znajomość LINQ / Entity Framework oraz CSS
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu WinForms
Oferujemy:
• Ciekawą pracę w profesjonalnym, młodym zespole i przyjaznym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-12
Wyświetlona: 4650 razy