Key Account Manager ICT

praca it: etat dla Jobfinder / Poznań

Tagi: sprzedaż

Nasz Klient jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. Do swojego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukuje osoby na stanowisko:
Nr ref.: AL12KAM
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
• Sprzedaż systemów zunifikowanej komunikacji (Unified Communications) w oparciu o produkty firmy Microsoft oraz rozwiązań z obszaru integracji systemów IT do klientów typu Enterprise i Public
• Budowanie i wdrażanie strategii sprzedaży zaawansowanych rozwiązań IT
• Prowadzenie zaawansowanych prezentacji oferowanych rozwiązań
• Aktywna współpraca z członkami zespołów sprzedażowo-wdrożeniowych oraz dostawcami i kooperantami

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
• Co najmniej dwuletnie, doświadczenie w sprzedaży projektów informatycznych z sektora Enterprise i/lub Public
• Doświadczenie w tworzeniu i negocjowaniu umów sprzedażowych,
• Praktyczna znajomość Prawa Zamówień Publicznych
• Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon służbowy), Atrakcyjne wynagrodzenie, Szkolenia produktowe, Możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-18
Wyświetlona: 5632 razy