Software Developer ASP.NET

praca it: etat dla Cyclad Sp z o.o. / Bełchatów

Tagi: ASP NET SQL

W tej chwili dla naszego klienta , międzynarodowej firmy, będącej liderem w rozwijaniu oprogramowania dla branży legal technology, poszukujemy osób na stanowisko Software Developer ASP. NET, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących w Katowicach.

Główne zadania na tym stanowisku:
•Tworzenie, utrzymanie i rozwój istniejącego w firmie systemu przetwarzania danych,
•Tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji dla systemów prawnych klientów zagranicznych,
•Projektowanie nowych rozwiązań,
•Identyfikacja problemów pojawiających się w aplikacjach,
•Indywidualne raportowanie działań, tworzenie dokumentacji technicznej,
•Współpraca z zespołem programistycznym z USA,
•Szkolenie młodszych programistów.

Wymagania wobec Kandydata ze strony klienta:
•Wykształcenie wyższe techniczne,
•Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
•Bardzo dobra znajomość Microsoft ASP.NET i MS Visual Studio 2010
•Znajomość języków programowania .NET, C# , SQL
•Znajomość Software Development Lifecycle (SDLC)
•Doświadczenie w pracy z bazami danych T-SQL
•Umiejętność koordynacji projektów informatycznych
•Mile widziana znajomość C++, Visual Basic oraz MCV, WPF
•Komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca kontakty telefoniczne w tym języku z oddziałami firmy w Stanach Zjednoczonych.

Co klient może zaoferować:
•Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
•Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
•Perspektywy rozwoju zawodowego
•Pakiet socjalny oraz rozbudowany system szkoleń
•Dla pracowników spoza województwa śląskiego pakiet relokacyjny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-18
Wyświetlona: 9273 razy