Application Manager

praca it: etat dla Cyclad Sp z o.o. / Katowice

Tagi: windows linux apache sieci

W związku z rozwojem na rynku polskim, dla naszego klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej usługi w zakresie outsourcingu, technologii i konsultingu, poszukujemy osób na stanowisko Application Manager, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących w Katowicach.

Główne zadania na tym stanowisku:
•Zapewnienie funkcjonowania aplikacji oraz ciągłości usług
•Monitorowanie aplikacji oraz interfejsów
•Zarządzanie i obsługa zdarzeń, zmian, problemów oraz błędów
•Pomiar wskaźników wydajności i wykorzystania zasobów
•Odzyskiwanie uszkodzonych usług aplikacyjnych zgodnie ze standardami SLA
•Współpraca z Klientem
•Udział w testach technicznych
•Instalacja i konfiguracja oprogramowania

Wymagania wobec Kandydata ze strony klienta:
•Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•Doświadczenie w pracy w środowisku: Linux( Suse, Redhat), Sun Solaris, Windows Server 2003/2008
•Umiejętność obsługi technologii Apache (HTTP Server, JBoss) lub WebLogic lub Tomcat
•Znajomość protokołów telekomunikacyjnych

Co klient może zaoferować:
•Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu,
•Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów,
•Codzienny kontakt z językiem angielskim w pracy ,
•Perspektywy rozwoju zawodowego,
•Pakiet socjalny- ubezpieczenie medyczne, karta sportowa.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-18
Wyświetlona: 6937 razy