pracownik Support

praca it: etat dla Cadera Sp. z o.o. / Warszawa

Praca będzie polegała na serwisowaniu komputerów w biurach klientów, rozwiązywaniu codziennych problemów użytkowników.

W zakres obowiązków wejdą: serwis komputerów PC i ewentualnie Macintosh, serwis sieci i urządzeń sieciowych, proste prace przy sieci typu zarabianie gniazd i inne prace pomocnicze.

Wymagamy dobrej aparycji, komunikatywności i umiejętności interpersonalnych ponieważ praca na tym stanowisku wiąże się z częstymi kontaktami z klientem.

Zapewniamy ciekawą pracę i możliwość rozwoju oraz awansu.

Wymagania

  • dobra znajomość sprzętu PC
  • dobra znajomość Windows XP i problematyki sieciowej
  • schludny wygląd i dobra aparycja
  • komunikatywność i kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • certyfikat MCP
  • znajomość Macintoshy i OS X
  • znajomość Windows Server oraz Linux
  • własny samochód

Dodatkowa informacja

Wykształcenie: Inne
Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki
Gotowość do podróżowania: Żadna
Miejsce zamieszkania: Polska
Pozwolenie na pracę: Polska
Czas trwania umowy: b.o.
Dział: Support

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-08-06
Wyświetlona: 5607 razy