Konsultant d/s Sharepoint

praca it: etat dla Capgemini Polska Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: NET Framework Sharepoint ASP NET MS SQL

Capgemini jest jednym z największych na świecie dostawców usług z zakresu konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu. Capgemini posiada ponad 300 biur w 40 krajach i jest największą firmą doradczą w Europie. Capgemini Infrastructure Services to trzy lokalizacje w Krakowie, Katowicach i Opolu. Zatrudniamy ponad 1600 osób, obsługując 40 klientów w 20 językach.

Do Centrum Infrastructure Services w Katowicach i Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

SI/KSH/KK/12

Opis stanowiska:

• Zapewnienie wsparcia podczas fazy oferty dla działu sprzedaży
• Prezentowanie rozwiązań i najlepszych praktyk w realizacje dla klientów
• Występowanie w roli punktu kontaktowego dla technicznych pytań i problemów dotyczących Sharepoint
• Wdrażanie rozwiązań w oparciu o MS Sharepoint w infrastrukturze klientów
• Wyjazdy do siedzib klienta wraz z innymi konsultantami i przedstawianie najnowszych rozwiązań
• Rozwiązywanie problemów klientów

Wymagania:

• 2 – 4 lata doświadczenia w administrowaniu/budowaniu rozwiązań opartych o Sharepoint.
• Doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta ASP.NET
• Znajomość platformy MS Sharepoint 2007/2010
• Znajomość technologii .NET Framework 3.5/4.0 i ASP 2.0
• Znajomość rozwiązań MS SQL
• Doświadczenie w testowaniu w powyższych technologii
• Doświadczenie w administrowaniu Sharepoint, znajomość JavaScript, HTML
• Wiedza z zakresu Windows server 2008, Active Directory, DNS, TCP/IP.
• Wiedza ogólna dotycząca DNS, sieci TCP/IP, narzędzi diagnostycznych Windows
• Wiedza z zakresu Microsoft Communications Server będzie dodatkowym atutem
• Doskonała zdolność rozwiązywania problemów
• Umiejętność prowadzenia ścisłej współpracy z klientami aby zrozumieć i zarządzać oczekiwaniami i możliwościami.
• Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pisania dokumentacji
• Chęć poszerzania wiedzy
• Zdolność do obsługi wielu zadań i priorytetów działania w celu utrzymania wymaganych poziomów wydajności
• Orientacja na szczegóły
• Umiejętność pracy w zespole
• Możliwość podróżowania wewnątrz kraju i poza jego granice
• Dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

Oferujemy:

• Motywacyjny system wynagrodzeń
• Pakiet szkoleniowy
• Możliwość rozwoju w firmie świadczącej międzynarodowe usługi outsourcingowe
• Umowę o pracę oraz pakiet socjalny

Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w zgłoszeniach rekrutacyjnych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pięknej 18. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.) na potrzeby realizacji procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzulii:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Capgemini Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.) ”.
Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Proces rekrutacji prowadzony jest zgodnie z zasadami równego traktowania w zatrudnieniu, Kodeks Pracy, Rozdział IIa, art. 183a – 183e.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-25
Wyświetlona: 6904 razy