Programista Baz Danych

praca it: etat dla PGB HR / Gliwice

Tagi: sql c# bazy danych

Dla naszego Klienta, firmy będącej wiodącym na rynku producentem systemów magazynowania poszukujemy osób na stanowisko:

nr ref.: PBD_GL_0612_T
Miejsce wykonywania pracy: Gliwice

Obowiązki:
Wdrażanie oprogramowania na terenie fabryki klienta
Projektowanie, implementacja oraz testowanie oprogramowania
Sporządzanie raportów z wyników pracy
Opieka nad wdrożonymi instalacjami
Przygotowywanie dokumentacji technicznej
Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne- preferowane informatyczne
Dobra znajomość SQL
Dobra znajomość środowiska bazodanowego Oracle
Doświadczenie w programowaniu PL-SQL oraz .NET
umiejętność programowania w C#
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
duża dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
Umiejętność pracy w grupie
Odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
Mile widziane:
Doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych
Znajomość zagadnień sieciowych
Oferujemy:
Możliwość rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowej firmie,
Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.
Pracę wyjazdową na obiektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-27
Wyświetlona: 7172 razy