C / C++ Developer (Sophia Antipolis we Francji)

praca it: etat dla Cyclad / Cała Polska

Tagi: C C++ Linux Developer

CYCLAD to prężnie rozwijająca się firma doradztwa IT działająca na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania naszej firmy są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy osób na stanowisko:
C / C++ Developer do pracy w Sophia Antipolis (okolice Nicei) we Francji.

Opis stanowiska pracy:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
• Rozwój i utrzymanie rdzenia systemu do rezerwacji biletów lotniczych drogą online.
• Tworzenie oprogramowania zgodnie z powierzoną specyfikacją
• Uczestniczenie w projektach obejmujących rozwój aplikacji zarówno wewnętrznej jak i dla zewnętrznych klientów
• Utrzymywanie wysokiej jakości standardów programowania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
• Bardzo dobra znajomość C / C++ i Linuxa
• Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i rozwiązywania złożonych problemów
• Znajomość języka francuskiego będzie atutem

Firma oferuje:

• Udział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań
• Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej
• Uczestnictwo w szkoleniach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-31
Wyświetlona: 4540 razy