Administrator Baz Danych Informix

praca it: etat dla Cyclad Sp z o.o. / Kraków

Tagi: informix unix linux

W związku z rozwojem na rynku polskim, dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, dostawcy usług z zakresu outsourcingu, konsultingu i technologii, poszukujemy osób na stanowisko Administratora Baz Danych Informix, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących w Krakowie.

Opis stanowiska:
Główne zadania na tym stanowisku pracy:
•Zapewniania 2 linii wsparcia dla rozbudowanej infrastruktury IT- rozwiązywanie pojawiających się problemów, udzielanie informacji odnośnie infrastruktury bazodanowej,
•Administracja i utrzymanie środowiska bazodanowego Informix na platformach Solaris,
•Utrzymanie, rozwój, konfiguracja, instalacja, back up i monitorowanie baz danych,
•Analiza pojawiających się problemów, przygotowywanie stosownych raportów,
•Udział w dyżurach on call.

Wymagania stawiane Kandydatom:
•Wykształcenie wyższe,
•Doświadczenie biznesowe zdobyte w dużym środowisku pracy,
•Bardzo dobra praktyczna znajomość środowiska Informix 11.5, wraz z HPL oraz ON-Bar,
•Dobra znajomość systemów Solaris, Linux ( Suse, RedHat), oraz języka Unix shell scripting,
•Znajomość metodologii ITIL,
•Dobra znajomość języka angielskiego.

W zamian oferujemy:
•Udział w rozwojowych, międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT,
•Pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu,
•Codzienny kontakt z językiem angielskim w pracy,
•Ubezpieczenie medyczne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-06
Wyświetlona: 5988 razy